Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Prabangus apgyvendinimas Vilniaus senamiestyje, „Artagonist Art Hotel“

Pasiūlymas galioja 2 svečiams. Į kainą įskaičiuota nakvynė verslo klasės kambaryje ir pusryčiai prabangiame „Artagonist Art Hotel“ viešbutyje.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Apima apgyvendinimą verslo klasės kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Įsiregistruoti galima nuo 11:00 - išsiregistruoti iki 16:00

„Artagonist Art Hotel“ įsikūręs Pilies gatvėje, sostinės centre, kuriame gausu įdomių lankytinų vietų. Penkioliktojo amžiaus mūro laikų pastatas yra Vilniaus miesto širdyje - vos keli žingsniai nuo Rotušės aikštės ar Katedros bazilikos. Mūsų svečiams siūloma neeilinė patirtis - 34 unikalūs kambariai, dekoruoti meno kūriniais (paveikslais, instaliacijomis, freskomis ar skulptūromis), išskirtinai skirti šiam viešbučiui, kurį sukūrė Lietuvos menininkai.

Ar žinote, kur gyvena menas? Tiksliai, gyvena. Nes tai provokuoja, kelia klausimus, kartais pateikia atsakymus, bet mėgsta ir tylėti. Kol kiti viešbučiai papuošia savo sienas smėlio spalvos rėmeliais, smėlio spalvos rėmeliuose, „Artagonistai“ sukuria puikų pasiteisinimą sakyti „ah! Išdrįsk pasižvalgyti ir paklausti. Vilniaus senamiestis ilgai laukė.

Artagonist Art Hotel

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams