Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Apgyvendinimas šeimos viešbutyje „Go Hotel Shnelli“

Į pasiūlymą įskaičiuotas apgyvendinimas šeimos kambaryje su gausiais pusryčiais ir vėlyvu išsiregistravimu.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai + 3 vaikai iki 12 metų
Apima apgyvendinimą patogiame šeimos numeryje
- Šeimyniniame numeryje su virtuvėle gali apsistoti iki 5 žmonių (1 x pločio lova, 1 x pločio sofa, 1 x papildoma lova). Virtuvėlėje yra mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, virdulys (su pasirinkta kava ir arbata), valgomojo stalas, indai ir stalo įrankiai. Visuose šeimos kambariuose yra dideli vonios kambariai su voniomis
Pusryčiai įskaičiuoti
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, atsižvelgiant į laisvą vietą
Bevielis internetas
Galimybė išsiregistruoti vėliau

Registracija nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 12:00

„Go Hotel Shnelli“ yra Talino centre, Baltijos stotyje. Netoli populiaraus Telliskivi rajono ir tik 200 m nuo Talino senamiesčio.

Telliskivi rajone yra nuostabių restoranų ir kavinių bei koncertų vietų. Geležinkelio stotis ir naujoji Baltijos stotis yra po ranka. Kitapus kelio nuo viešbučio yra gražus Shnell parkas ir Talino senamiestis. Iki Rotušės aikštės nueisite vos per 700 metrų.

Viešbutyje iš viso yra 138 trijų kategorijų kambariai: standartiniai kambariai su vaizdu į Kalamają, geresnieji kambariai su vaizdu į Talino senamiestį, Shnell parkas ir erdvūs šeimyniniai kambariai su virtuvėle (talpina iki 5 žmonių).

Pusryčiai patiekiami pirmame viešbučio aukšte, kavinėje „Perroon“.

GO Hotel Shnelli

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams