Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Šeimos paketas Tartu viešbutyje Londone

Apsilankykite AHHAA ar ledynmečio centre ir mėgaukitės apgyvendinimu 2 skirtinguose standartiniuose kambariuose. Vienas kambarys tėvams, kitas - vaikams. Kambariai yra vienas šalia kito arba kuo arčiau

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

4 svečiai*
*du suaugusieji + 2 vaikai
Apima apgyvendinimą 2 patogiuose standartiniuose kambariuose
Pusryčiai įskaičiuoti

Šeimos bilietas į mokslo centrą AHHAA ar ledynmečio centrą

Atvykus staigmena mažiesiems

Įsiregistravimas nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Tartu viešbutis, įsikūręs Tartu mieste, Estijoje, yra keturių žvaigždučių viešbutis, orientuotas į klientą, kuris vertina kokybę, privatumą ir asmeninį aptarnavimą.

Viešbutyje yra 60 kambarių, išdėstytų 4 aukštuose, iš kurių atsiveria senamiesčio gatvių arba ramaus vidinio kiemo vaizdai. Viešbutyje yra atskiri kambariai alergiškiems žmonėms ir žmonėms su specialiais poreikiais. Viešbučio svečiams skirta automobilių stovėjimo aikštelė yra Küütri gatvės pusėje.

Pirmame viešbučio aukšte įsikūrusiame restorane „Polpo“ patiekiami kruopščiai atrinkti sveiki patiekalai, derinant šiuolaikines tendencijas ir natūralius skonius. Naudodami grynus ir jaudinančius ingredientus kartu su egzotiškais akcentais, mes siūlome ir atpažinimo džiaugsmą, ir malonias staigmenas, ir tikimės susitikti su jumis malonumų rojuje.

Restoranas „Polpo“ buvo įtrauktas į 50 geriausių Estijos restoranų sąrašą per visus veiklos metus!

Hotell London

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams