Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Pramoginis teatro paketas dviems Rakvere Hotel Wesenbergh

Pasiūlymas galioja dviems. Į kainą įskaičiuota nakvynė viešbutyje „Wesenbergh“ su pusryčiais, Rakverės teatro bilietais ir papildoma nuolaida populiariems „Aqva Spa“ bilietams

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Apima apgyvendinimą patogiame dviviečiame kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Įskaičiuoti teatro bilietai į Rakverės teatrą dviem žmonėms. Pasiūlymas netaikomas specialiems teatro projektams
Automobilių stovėjimo aikštelė viešbučio parke
Papildoma 20% nuolaida bilietams į populiarų "Aqva Spa" vandens ir pirčių centrą

Įsiregistravimas 14:00 - 20:00 – išsiregistravimas iki 12:00

Viešbutis „Wesenbergh“ yra istorinė atostogų vieta Rakverės centre, Estijoje.

Siūlome patogų ir jaukų apgyvendinimą poilsiautojams ir poilsiautojams, taip pat padedame rasti pramogų Rakverėje ir aplink ją.

Latvijos Henrikas mini senovinę medinę Tarvanpea tvirtovę. Po Livonijos karo ant medinės tvirtovės griuvėsių buvo pastatyta akmeninė tvirtovė. Šiandien pilies griuvėsiai yra pagrindinis Rakverės traukos objektas.

Pilyje galite paragauti viduramžių patiekalų ir apžiūrėti viduramžių ginklų parodą. Jei norite, galite nušauti ir lanką. Rakverė yra patrauklus ir sparčiai besivystantis labai draugiškas miestas, kuriame yra teatras, keli gražūs viešbučiai ir daug daugiau.

Rakverės miestas teikia atradimo džiaugsmą ištisus metus. Netoli viešbučio esančios lankytinos vietos yra Rakverės vyskupų pilis ir Lahemaa nacionalinis parkas. Teatro mėgėjai laukiami Rakverės teatre, kur visada garantuojama įsimintina kultūrinė patirtis.

Hotell Wesenbergh

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams