Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Nakvynė vienam asmeniui „Mabre Residence“ Vilniaus senamiestyje

Pasiūlymas galioja 1 ir apima nakvynę Vilniuje su pusryčiais

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

1 svečias
Įskaičiuota nakvynė standartiniame kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas
AAutomobilių stovėjimas 12 € / naktis viešbučio kieme

Įsiregistruoti nuo 12:00 - išsiregistruoti iki 12:00

Viešbutyje yra 40 kambarių - gerai įrengti miegamieji, sauna su poilsio baseinu, grožio centras ir puikus restoranas „Steakhouse Hazienda“, garsėjantis puikiais kepsniais.

Mabre Residence Hotel yra apipinta istorija. Nors datos nėra aiškios, pastatui yra daugiau nei 500 metų, kai kaimynystėje gyveno odų raugintojai ir odininkai.

Skanūs jautienos patiekalai, pradedant „Carpaccio“ ir „Beef Stroganoff“ bei tęsiant legendinį „T-bone“ kepsnį, yra priežastys, kodėl mūsų svečiai vėl ir vėl grįžta į „Steakhouse Hazienda“. Restoranas yra gerai žinomas dėl savo aukštos kokybės maisto ir paslaugų. Restoranas „Steakhouse Hazienda“ lauko terasoje yra puikus pasirinkimas vestuvių ceremonijoms, kepsnių ant grotelių vakarėliams ar bet kokiems kitiems renginiams.

Maloniai kviečiame praleisti laiką „Mabre Beauty House“ kurie yra „Mabre Residence Hotel“ Vilniuje. Kviečiame mėgautis patyrusių vietos vyrų ir moterų specialistų plaukų aprangos paslaugomis ir įvairiomis kūno ir veido procedūromis. Reikia išankstinio rezervavimo.

Mabre Residence Hotel

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams