Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Ypatinga gastronominė patirtis „Schlössle Hotel Tallinn“

Pasiūlymas skirtas 2 žmonėms. Į kainą įskaičiuotos prabangios atostogos ištaigingame kambaryje su 6 patiekalų vakariene ir gausiais pusryčiais.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.
2 svečiai
Į kainą įskaičiuota nakvynė ištaigingame dviviečiame numeryje
Pusryčiai įskaičiuoti
6 patiekalų à la carte vakarienė dviems su vyno paketu restorane „Stenhus“
Taurė prosecco šalia vakarienės
Naudojimasis privačia sauna
- nuo 7 iki 21 val. Sauną galima užsisakyti viešbučio registratūroje. Prašome pirties prašymą ir pageidaujamą rezervacijos laiką nurodyti papildomoje užsakymo informacijoje

Įsiregistruoti nuo 14:00 - išsiregistruoti iki 12:00

Prabangus 5 žvaigždučių viešbutis „Schlössle“ Talino senamiestyje.

23 kambarių viešbutis kviečia keliauti į romantišką senamiestį ir grožėtis oriu istoriniu pastato žavesiu! Šis prabangus viešbutis yra pačiame Talino centre - senamiestyje, Pühavaimu gatvėje.

Atliekant remonto darbus, istorinė pastato architektūra buvo visiškai išsaugota, todėl viešbutis buvo unikalus būstas, siūlantis nesenstančią didybę ir visus šiuolaikinius patogumus!

Viešbučio restoranas „Stenhus“ siūlo nepamirštamą gastronominę patirtį nuo 1998 m.

Restoranas yra ideali vieta švęsti privačius vakarėlius, taip pat įspūdingus ypatingus renginius su draugais, šeimos ar verslo partneriais. Virtuvės šefas Timofei Monakhovas daro tradicinę vakarienę unikalią. Meniu susideda iš viliojančių klasikinių ir modernių patiekalų iš sezoninių ingredientų.

Schlössle Hotel Tallinn

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams