Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Miesto atostogos su nakvyne dviems viešbutyje „Staadioni“ Kuresarėje

Į pasiūlymą įskaičiuota nakvynė su pusryčiais jaukiame šeimos viešbutyje Kuresarėje, „Staadioni“ viešbutyje.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Įskaičiuota nakvynė dviviečiame kambaryje
- galimybė pristatyti 1 papildomą lovą
Įskaičiuoti gausūs savitarnos pusryčiai
- pusryčiai nuo 8 iki 10 val
Nemokamas wiFi interneto ryšys
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė kitoje kelio pusėje esančioje viešoje aikštelėje
Galimybė išsinuomoti dviračius ir naudotis sauna
Nemokamas atšaukimas likus 24 valandoms iki atvykimo

Registracija nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Ar pagalvojai, kad Saremos sala yra kažkokia tolima vieta ir ne visada ten patenki? Štai jūsų šansas. Ateik ir mėgaukis atostogomis Kuresarėje. Visos vietos yra tik pėsčiomis nuo mūsų. Mums taip pat patogu važiuoti ir automobiliu, ir dviračiu į visus Saremos taškus. Mes galime rekomenduoti visas įdomias vietas, kurias gera pamatyti Saremoje.

Staadioni Hotell“ yra jaukus šeimos viešbutis, kur tėvas Villi priima svečius, o mama Annika ant stalo kepa geresnius pusryčius. Senelis Maitas padeda inžinerijos srityje. Vyresnysis žentas Paulas-Markas stebi, kad mus galima rasti socialiniuose tinkluose ir įvairiose rezervavimo aplinkose. Jaunesni vaikai Karl-Mathias ir Lenna-Marie taip pat palaipsniui padeda, kai įmanoma.

Jaukiame viešbutyje yra 27 erdvūs kambariai su vaizdu į Kuresarės miesto stadiono jūrą arba istorinę vyskupo pilį. Ryte mes siūlome jums savitarnos pusryčius valgomajame antrame aukšte. Norėdami atrasti Kuresarės ratus, pas mus galima išsinuomoti dviračius, o atsipalaidavę galite naudotis sauna.

Pirmame aukšte esančioje registratūroje galite bet kada nusipirkti kavos, mažų šokoladų ir kitų skanėstų. Ar norite nustebinti savo draugą gražiu atviruku ar ieškote įdomių pasiūlymų, kaip praleisti laiką Kuresarėje ar Saremoje? Mes esame už jus ir mielai jums padėsime!

Staadioni Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams