Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Nakvynė dviems Lietuvoje viešbutyje „Urbihop“

Pasiūlymas galioja dviems ir apima atostogas su nakvyne ir pusryčiais Lietuvoje „Urbihop“ viešbutyje. Sveikinimo gėrimas atvykus!

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Įskaičiuota nakvynė standartiniame kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Sveikinimo gėrimai atvykus (sultys, kava ar arbata)
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Įsiregistruoti galima nuo 11:00 - išsiregistruoti iki 16:00

Vos kelios minutės nuo didžiausių prekybos centrų „Akropolis“, „Panorama“, „Ozas“ ir lengvai pasiekiamas iš Vilniaus miesto centro ar senamiesčio įsikūręs "Urbihop" yra puikus pasirinkimas.

Kiekvienas iš 97 viešbučio kambarių yra modernus, spalvingas, juose yra plokščiaekraniai televizoriai ir oro kondicionieriai. „U“ restoranas apačioje siūlo geriausias europietiškos virtuvės vertybes sklandžiai liečiant gatvės maisto idėjas. Kiekvieną rytą patiekiami įvairūs pusryčiai, o svečiai gali paprašyti iš valgiaraščio pasirenkamo meniu.

Vestibiulio baras visada pasirengęs svečiams visą dieną ir naktį tiekti užkandžius ir gėrimus, nes registratūra dirba visą parą.

„Urbihop“ nėra ta vieta, kur miesto istorijos tyliai knibždėte knibžda - šioje vietoje grakščiai minimalistinė miesto kultūra griebiasi visos jėgos, palikdama kvapą ir visada norėdama daugiau.

Urbihop Hotel

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams