Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Apgyvendinimo paketas dviems su vakariene ir vynu viešbutyje Antonius Tartu mieste

Pasiūlymas 2 asmenims, apgyvendinimas geresniajame kambaryje, gausūs pusryčiai su putojančiu vynu, 2 patiekalų vakarienė su vynu

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Apgyvendinimas geresniajame kambaryje
Gausūs šalti savitarnos pusryčiai ir karšti a'la carte pusryčių stalai su putojančiu vynu
2 patiekalų vakarienė (meniu bus nurodytas užsakymo metu) su vynu
Nemokamas belaidis internetas 

Įsiregistruoti galima nuo 15:00 - išsiregistruoti iki 12:00

Elegantiškas ir prabangus viešbutis „Antonius“, esantis Tartu centre, priešais pagrindinį Tartu universiteto pastatą, duris atvėrė 2009 m. Kovo mėn. Orios istorijos pastatas, pirmą kartą paminėtas XVI a. Dokumentuose, gavo savo Per pastaruosius amžius veikė skrybėlių meistrų dirbtuvės, Livonijos bajorų dvaro kredito draugija, Šv. Antano gildija ir policijos biuras.

Pastatas saugomas kaip architektūros paminklas, todėl kruopščiai ir su meile atkurta kuo daugiau istorinio interjero ir eksterjero. Seniausia restauruota vertybe galima laikyti XVIII amžiaus kryžminius skliautus rūsyje. Kambariuose ant stogo yra išlikusios senos sijų lubos, akmeninės sienos ir daugybė patrauklių istorinių elementų. Visam pastatui būdinga XIX amžiaus pabaigos architektūra ir trapus-romantiškas dizaino stilius.

Viešbučio interjerą puošia vertingi antikvariniai baldai, kuriuos vonios kambariuose ir miegamuosiuose papildo modernūs sprendimai, sukuriantys jaukų ir jaukų interjerą. Viešbutyje yra 27 kambariai keturiuose aukštuose, įskaitant 6 liukso numerius, 12 „De Luxe“, 8 geresnius dviviečius ir 1 vienvietį mansardos kambarį. Kambariai apgalvotai ir kruopščiai derinami su specialiomis spalvomis, tapetų raštais, freskomis, židiniais su plytelėmis ir krosnimis, minkštais baldais su aksomo ir rožių audiniais bei antikvariniais aksesuarais.

Iš kambarių langų, nukreiptų į Universiteto gatvę, atsiveria oraus pagrindinio Tartu universiteto pastato ir jo garsiųjų kolonų vaizdas. Pro antrame viešbučio sparne esančių kambarių langus galite mėgautis raudonais senamiesčio stogais ir Viduržemio jūros regiono stiliaus kiemu su vasarą veikiančia kavine su terasa.

Kambariuose yra antikvariniai baldai ir modernūs patogumai: oro kondicionierius, telefonas, LCD televizorius, mini baras, mini seifas ir prabangus vonios kambarys.

Pusryčiai ir vakarienė patiekiami restorane su skliautuotu rūsio atriumu ir rožių paveikslais. Pirmame aukšte yra jaukus bibliotekos-židinio salonas su stilingais senoviniais baldais, kuriame galėsite paskaityti knygą, su draugais vaišintis aperityvu ar tiesiog atsipalaiduoti gyvos ugnies šilumoje.

Hotell Antonius

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams