Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Romantiškos atostogos dviems su vakariene „Narva“ viešbutyje

Pasiūlymas galioja dviems ir apima romantiškų atostogų paketą su nakvyne „Junior Suite“ kambaryje su pusryčiais ir vakariene „Narva“ viešbutyje. Be to, užkandžiai kambaryje atvykus

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Įskaičiuota nakvynė pusiau liukso numeryje su sauna
Pusryčiai įskaičiuoti
Užkandžiai kambaryje atvykus
3 patiekalų romantiška vakarienė iš valgiaraščio siūlančiame restorane „M.Chagall“
Nemokamas WiFi interneto ryšys
Galimybė pastatyti automobilį, jei yra
Papildomas mokestis už atostogas su vaikais:
- 0–5 metų - 10€
- vaikai nuo 6 iki 12 - 26 €
- vaikams nuo 13 metų ir suaugusiems - 43 €

Įsiregistruoti galima nuo 15:00 - išsiregistruoti iki 12:00

„Narva“ viešbutis yra Narvos centre, netoli traukinių ir autobusų stoties. Vienoje pusėje yra Narvos tvirtovė, kitoje - Narvos upė.

Iš viešbučio langų atsiveria nuostabūs istorinio XIII – XV a. Vaizdai. paminklus ir Hermanno bei Ivangorodo tvirtoves. Pirmame viešbučio aukšte yra a la carte restoranas „M. Chagall“, kurio meniu yra pagrįstas europietiškos virtuvės tradicijomis. Narvos miestas yra žinomas dėl gerai išlikusių istorinių objektų ir jūs turite galimybę aplankyti vieną iš jų apsistodami jaukiame „Narva“ viešbutyje!

Istorinės ir romantiškos šventės metu turėsite galimybę susipažinti su nuolatine Narvos pilies ekspozicija, pasivaikščioti vaizdinga Narvos upės promenada ir atrasti Narvos bastėjos beržinių kilimėlių paslaptis.

Narva Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams