Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

„Arensburg Boutique Hotel & Spa“ romano paketas dviem žmonėms

Šis pasiūlymas skirtas 2 svečiams ir apima nakvynę aukštesniame kambaryje su pusryčiais. Į paketą taip pat įeina neribotas baseino ir saunų naudojimas.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 48h iki registracijos.

2 svečiai
Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas kambaryje „Superior“
Pusryčiai įskaičiuoti
Neribotas baseino ir saunų naudojimas (dirba nuo 9.00 iki 21.00)
Lankantis su vaikais yra papildomas mokestis vaikui iki 3 metų + 11 € / naktis kūdikio lovelė ir 4-15 metų + 21 € / naktis papildomos lovos mokestis
Registracija nuo 16:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Įsikūręs pagrindinėje Kuresarės senamiesčio gatvėje, „Arensburg Boutique Hotell & Spa“ jau daugiau nei 15 metų siūlo savo svečiams atsipalaiduoti, atsigaivinti ir atsigaivinti.

Didelis įvairių procedūrų, pirčių, vonių, baseinų ir prabangaus viešbučio asortimentas, orus viešbutis „Spa“ sukūrė geriausias laisvalaikio galimybes savo svečiams.

„Arensburg Lounge Restaurant Muusa“ rūpinasi pramogų puse, kur vyksta įvairūs koncertai ir renginiai. Pramogauja geriausi Estijos atlikėjai, taip pat menininkai iš tolimesnių pasaulio vietų, tokių kaip JAV ir Pietų Amerika. Čia taip pat yra „Arensburg restoranas“ su šventine atmosfera ir gardžiais gurmaniškais patiekalais, jaukus vyno rūsys su židiniu.

2012 m. „Arensburg Boutique Hotel & Spa“ buvo išrinkta geriausia paslaugų teikimo įmone Saaremaa mieste!

Arensburg Boutique Hotel & Spa

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams