Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Jaukus apgyvendinimas Tartu senamiestyje, keturių žvaigždučių viešbutis London

Į pasiūlymą įskaičiuota jauki nakvynė Tartu, gausūs pusryčiai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas jaukiame standartinio kambario kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Registracija nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 12:00

Tartu viešbutis „London“ yra keturių žvaigždučių viešbutis, orientuotas į klientą, kuris vertina kokybę, privatumą ir asmeninį aptarnavimą.

Viešbutyje yra 60 kambarių, išdėstytų 4 aukštuose, iš kurių atsiveria senamiesčio gatvių arba ramaus vidinio kiemo vaizdai. Viešbutyje yra atskiri kambariai alergiškiems žmonėms ir žmonėms su specialiais poreikiais. Viešbučio svečiams skirta automobilių stovėjimo aikštelė yra Küütri gatvės pusėje.

Pirmajame viešbučio aukšte įsikūrusiame restorane „Polpo“ patiekiami kruopščiai atrinkti sveiki patiekalai, derinant šiuolaikines tendencijas ir natūralius skonius. Naudodami grynus ir jaudinančius ingredientus kartu su egzotiškais akcentais, mes siūlome ir atpažinimo džiaugsmą, ir malonias staigmenas, ir tikimės jus sutikti malonumų rojuje. Restoranas „Polpo“ buvo įtrauktas į 50 geriausių Estijos restoranų sąrašą per visus veiklos metus!

Hotell London

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams