Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Romantikos paketas Pernu mieste „Victoria“ viešbutyje

Siūlomas dvivietis pasiūlymas, kuriame siūlomas romantiškas apgyvendinimo paketas su pusryčiais, putojančiu vynu kambaryje ir vaisių lėkšte, bilietais į naktinius klubus „Raspberry“, „Sugar“ ir „Kassa“ bei, jei įmanoma, vėlyvu išsiregistrav

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Į kainą įskaičiuota nakvynė patogiame standartiniame dviviečiame kambaryje
Gausūs savitarnos pusryčiai su putojančiu vynu
Putojantis vynas ir vaisių-sūrio lėkštė kambaryje atvykus
Įėjimas į naktinius klubus „Raspberry“, „Sugar“ ir „Kassa“
15% nuolaida restorano „Café Grand“ gėrimų kortelei
Jei įmanoma, vėlyvas išregistravimas iki 14:00

Įsiregistruoti 14:00 - išsiregistruoti iki 12:00

Viešbutis „Victoria“ yra unikalus, istorinis viešbutis, įsikūręs Pernu širdyje. Čia rasite patogiai įrengtus kambarius ir 20-ųjų stiliaus à la carte restoraną „Café Grand“.

Viešbutyje yra 23 kambariai, iš kurių 19 yra dviviečiai ir 4 vienviečiai. Visą viešbutį veikia graži praėjusio amžiaus pradžios architektūra, suteikianti kiekvienam kambariui skirtingo dydžio ir unikalų erdvinį sprendimą. Erdvūs pastato langai suteikia erdvius langus, pro kuriuos iš pietų gatvės pusės atsiveria gražus vaizdas į Lydia Koidula parką.

Šis unikalus pastatas buvo baigtas statyti 1926 m., O šiandien „Victoria“ viešbutis yra jaukus ir kokybiškas paslaugas teikiantis apgyvendinimas Estijoje.

Pernu teatras „Endla“ yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo viešbučio „Victoria“. „Endla“ teatre galite mėgautis įdomiais vaidinimais ir įvairaus skonio muzika!

Hotell Victoria

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams