Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Romantikos paketas ''Švelnumas ir RApnakvynėjimas šiuolaikiškame Johan SPA studijos apartamentuoseomantika'' su vakariene Johan SPA viešbutyje

Paslauga apima apnakvynėjimą moderniame Studio Apartamente Johan SPA viešbutyje kartu su neribotais vandens ir saunos centro lankymaisu

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Taikoma dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų
Įeina nakvynė moderniame studijiniame apartamente
 Šie apartamentai buvo užbaigti 2017 m. birželio mėn. ir yra Johan Spa viešbučio vidaus kieme esančiame pastate. Norint naudotis restoranu ir spa centru, reikės eiti per kiemą (15 m).
– Kiekviename svečių bute yra privati vonios kambarys, chalatai ir šlepetės, plazminis televizorius su kabeline televizija, tiesioginis telefonas, nemokamas belaidis internetas ir stumdomos durys.
– Vidutinė kambario plotis: 20-25 m2

 
Šiltos lauko baseino naudojimas
Gausus pusryčių švediškas stalas (už papildomą mokestį)
 4-8 metų vaikas - 5 eurai už kartą
– 9-17 metų vaikas - 8 eurai už kartą
– Suaugęs - 12 eurai už kartą

Prašome nurodyti šią pageidavimą rezervacijos papildomoje informacijoje. Papildomą mokestį galėsite sumokėti viešbutyje registracijos metu.

Ribota vandens ir saunų centro prieiga darbo valandomis

Chalatai kambaryje
15% nuolaida visiems SPA procedūroms
Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi)
Nemokamas automobilių stovėjimas

Registracija nuo 16:00 val. - Išregistracija iki 12:00 val.

Johan SPA viešbutis yra istoriškai gražioje Kuressaare senamiesčio širdyje ir savo svečius žavi tiek išskirtinė architektūra, tiek draugiška ir maloni aptarnavimo kokybė.

2007 m. Kuressaare Architektūros ir vidaus dizaino metų apdovanojimą laimėjęs Johan SPA viešbutis išsiskiria paprastumu, privatumu, unikalumu, natūralumu, draugiška ir rūpestinga aptarnavimo kokybe.

Ramiame viešbučio vidiniame klimato centre išsiskleidžia puikus ir šiuolaikiškas vandens parkas, kuriame yra tiek vidinis baseinas, lauko baseinas, garų pirtis, burbulinė vonia, saunoji, šaltieji baseinai, tiek ir Somų pirtys. Vaikai gali žaisti saugiame 60 cm gilumo vaikų baseine. Papildomą poilsį suteikia įvairiosSPA procedūros.

2017 m. birželį buvo sukurti šiuolaikiniai svečių apartamentai, kurie dalijasi adresu su Johan Spa viešbutiu ir yra vieno aukšto pastate viešbučio kieme. Kambarių interjere susipina natūralus rustikališkas dizainas su šiuolaikiniais sprendimais. 27-43 m2 dydžio apartamentai yra ypatingai tinkami šeimoms, nes kiekviename jų yra karališko dydžio lova, išskleidžiamas sofa, pilnai įrengta virtuvė ir valgomoji. Kiekviename svečių apartamente yra privati vonia, rūbai ir čižmės, platus ekranas su kabeline televizija, tiesioginis telefono ryšys, nemokamas belaidis internetas, atsikėlinantys langai.

Gardų skonį galima patirti Pähkel restorane, kurį galima apibūdinti kaip "sprogstančią riešutų lupą po krosnimi". Pähkel yra mūsų šiaurinės gamtos stebuklas. Riešutų natūralaus ir apsaugoto žievelės sluoksnio viduje slepiasi skanus delikatesas. Todėl jis simbolizuoja mūsų restorano esmę ir virtuvę. Simboliai yra naudojami visame restorano dizaine, pradedant nuo spalvų gamos, medžiagų ir baldų ir baigiant pasiūlyta virtuve. Tačiau tai nėra restoranas, kuriame pagrindinė maisto sudedamoji dalis yra riešutai, bet restoranas, kuriame malonumas ir gera aptarnavimo kokybė derinama su skaniu šiaurine virtuve.

Pramogoms galima pasinaudoti Lounge 13 baras, kur dažnai vyksta įvairūs renginiai. Čia galite mėgautis tiek gera muzika, skanūs kokteiliai, tiek maloniu bendravimu. Galite išbandyti savo įgūdžius su biliardu.

Viešbutis ir SPA įkvėpti Saaremaos gamtos, siūlo autentiškumą ir unikalumą. Lygiai taip pat, kaip būnant lauke, apsistojus Johan SPA, žemiški rūpesčiai tampa tolimais.

„Vieną kartą girdėjome apie vietą, kur laikas sustoja, ir kiekvienoje akimirkoje yra vertė. Johan SPA viešbutis visiškai patenkino mūsų lūkesčius. Supratome, kad ši vieta yra čia ir šios istorijos yra tikros...“  – ištrauka iš Johan SPA viešbučio svečių knygos.

Pasigrožėkite Saaremaos gamtos grožiu!

Johan SPA Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams