Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

„Kalev Spa“ šeimos paketas

Taikoma 2 suaugusiesiems ir iki 2 vaikų, įskaitant apgyvendinimą šeimos kambaryje su visais patogumais, skanius pusryčius, taip pat neribotą vandens parko ir sporto salės naudojimą

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Galioja dviem suaugusiems + dviem vaikams (0–18 metų)
- Nemokamas apgyvendinimas šeimos augintiniui ar šuniui tame pačiame kambaryje su šeima
Apima apgyvendinimą šeimos kambaryje su dviaukšte lova
Pusryčiai viešbučio restorane „Allee“
Chalatai kambaryje
Į kainą įskaičiuota neribota galimybė lankytis vandens parke ir sporto salėje
Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas

Įsiregistravimas nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

„Kalev Spa 4 ****“ viešbutyje senos tradicijos derinamos su naujovėmis, kurios siūlo komfortą ir poilsį. Esame Talino senamiesčio pakraštyje, kuris yra pagrindinis UNESCO pasaulio paveldo objektas. Pastatą, viena vertus, supa senovinė romantiško Talino senamiesčio aura, kita vertus - gerai prižiūrimos gyvatvorės, fontanas ir vaikams pritaikytas Kanuti parkas, siūlantis gamtos artumą.

Čia galite išsimiegoti visiškai saldų miegą, rūpintis savo kūnu ir protu sporto klube, mėgautis procedūromis grožio ir sveikatingumo salone bei plaukioti didžiausiame ir giliausiame 50 metrų baseine Šiaurės Estijoje! Netoli viešbučio yra senamiesčio lankytinos vietos, prekybos ir verslo centrai, iš kurių puikiai galima susisiekti su likusiu miestu.

Mūsų restorane „Allee“ turite galimybę pasimėgauti gardžia europietiška virtuve su skaniu estiškų skonių skoniu. Vietinių ingredientų dėka mūsų patiekalai yra švieži, sveiki ir kupini skonio.

„Kalev Spa“ savo puikia vieta ir įvairiapusiškomis galimybėmis vienodai tinka poroms, draugų grupėms, šeimoms su vaikais; tiek pavieniams keliautojams, tiek kaip verslo stotelė. Viešbutis taip pat patogus žmonėms su judėjimo negalia. Ateik pagerinti savo sveikatos, atsipalaiduoti nuo kasdienybės ir aplankyti nuostabų Taliną!

„Kalev spa“ - jūsų nauja tradicija!

Kalev SPA Hotell & Veekeskus

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams