Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Atpalaiduojanti SPA atostogos su nakvyne dviems „Kreutzwald Hotel Tallinn“

Į pasiūlymą įeina atpalaiduojančios SPA atostogos su apgyvendinimu „Zen“ kambaryje, sveikinamieji gėrimai, privati ​​sauna, procedūros ir gausūs pusryčiai.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Į kainą įskaičiuota nakvynė dviviečiame „Zen“ numeryje
Sveikinimo gėrimas atvykus
Pusryčiai įskaičiuoti
1 valanda privačios saunos „Zen“ SPA centre
2 x 30 min procedūros iš atrankos
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Įsiregistruoti galima nuo 15:00 - išsiregistruoti iki 12:00

Talino centre įsikūręs modernus 4 žvaigždučių viešbutis „Kreutzwald Hotel Tallinn“. Viešbutis įsikūręs istoriniame pastate, netoli senamiesčio ir Estijos nacionalinės bibliotekos.

„Kreutzwald Hotel Tallinn“ yra prieinamas ir tinkamas tiek turistams, tiek verslo klasės keliautojams, siūlantis madingą ir patogų apgyvendinimą bei greitą ir draugišką aptarnavimą.

„Zen SPA“ sujungia senovės Azijos ZEN filosofiją su šiuolaikiniu komfortu ir technologijomis. Mūsų prabangūs SPA produktai yra ekologiški ir 100% natūralūs. „Zen SPA“ iš viso yra 3 procedūrų kabinetai, du iš jų taip pat gali būti naudojami poroms. Taip pat turime dvi saunas ir pobūvių salę su japoniško baseino stiliaus sūkurine vonia.

„La Cucina“ restoranas ir picerija „Napoletana“ - mes tikime, kad kiekvienas restoranas turi savo širdį. Tai yra virtuvė. „La Cucina“ reiškia italų virtuvę ir joje gali dalyvauti visi. Kaip ir bet kuris kitas maistas, itališki patiekalai yra svarbūs.

Kreutzwald Hotel Tallinn

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams