Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Poilsis mieste su mylimu žmogumi „Metropol“ SPA viešbutyje

Pasiūlymas galioja dviems, į jį įeina atpalaiduojančios atostogos su SPA centru ir gausūs pusryčiai. Putojanti staigmena ir vaisiai atvykus ir vėlyvas išsiregistravimas, jei įmanoma

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Įskaičiuotas apgyvendinimas patogiame dviviečiame kambaryje
- Erdviame ir jaukiame komforto kambaryje svečių laukia chalatai. Virdulys, seifas ir mini baras.
Jei pageidaujate, galima užsisakyti lygintuvą kambaryje su lyginimo lenta.
Putojanti staigmena ir vaisiai atvykus
Pusryčiai įskaičiuoti
Į kainą įskaičiuotas naudojimasis SPA centru
Chalatų ir šlepetių naudojimas
Širdies formos saldainiai su rožių žiedlapiais
Žaisminga staigmena
10% vienkartinė nuolaida restorane „Nomad“ arba Čikagoje (įskaitant gėrimus)
Nemokamas WiFi interneto ryšys
Vėlyvas išsiregistravimas priklauso nuo užimtumo

Įsiregistravimas nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Nuo 9.08.21 galioja nauji Estijos Respublikos Vyriausybės ir Sveikatos valdybos įsakymai, pagal kuriuos įsigalios naujos, sumažintos veiklos ir renginių, vykstančių tiek patalpose, tiek lauke, ribos. Todėl „Metropol Spa Hotel“ SPA centre ir restorane pusryčių metu ir kitu metu gali apsistoti ne daugiau kaip 50 žmonių. Tai užtikrina saugią aplinką visiems mūsų viešbutyje.

Atėjo laikas persirengti švarkeliu ir šlepetėmis, skirtomis stiletams, ir pasiruošti tikrai romantiškam savaitgaliui nervų gniaužiančių pramogų ir aukščiausios klasės kulinarinės patirties kompanijoje! Kada paskutinį kartą mėgavotės vienas kito žavinga kompanija viešbutyje su visais mylimo žmogaus patogumais?

PS! Sportbačiai taip pat gerai :)

Metropol Spa Hotel viešbutis yra Talino centre, vos kelios minutės pėsčiomis nuo senamiesčio.

Antrame viešbučio aukšte yra SPA ir poilsio zona, kuri svečių laukia septynias dienas per savaitę. SPA centre yra 4 skirtingos saunos su baseinu ir sūkurine vonia. Norėdami apsistoti privačiau ir švęsti ypatingą įvykį, siūlome išsinuomoti atskirą kambarį. Puikus būdas praleisti kokybišką laiką su mylimu žmogumi, draugais ar šeima.

„Nomad“ 112 vietų restorane ir vestibiulio bare pirmame „Metropol Spa“ viešbučio aukšte patiekiami pusryčiai viešbučio svečiams.

Miesto atmosfera - tai vieta susitikti vakarienei ar tiesiog pasimėgauti barmenų geroje kompanijoje sukurtais įdomiais gėrimais. Restorane telpa 130 žmonių.

Metropol Spa Hotel

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams