Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Narvos viešbučio atostogų paketas „Atpalaiduojanti vonia“

Narvos viešbučio paketas dviems su nakvyne naujajame Deluxe Junior Suite, restorane M.Chagall su vakariene ir pusryčiais. Yra vonios komplektas, skirtas visiškam poilsiui, butelis putojančio vyno ir kvapnios žvakės.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Apgyvendinimas naujame prabangiame mažajame liukso numeryje su didele vonia
2 patiekalų vakarienė à la carte restorane M.Chagall
Vonios atsipalaidavimo rinkinys kambaryje (aliejus, druska, vonios kamuolys, dušo putos), butelis Prosecco ir kvapni žvakė
Į kainą įskaičiuoti savitarnos pusryčiai
Nemokamas wiFi interneto ryšys
Papildomas mokestis už atostogas su vaikais:
- vaikai nuo 0 iki 5 metų nemokamai (be vakarienės)
- 6-12 metų vaikams - 12 €
- vaikams 13+ ir suaugusiems - 20 €
Galimybė pasistatyti automobilį, jei yra

Registracija nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 12:00

Viešbutis „Narva“ yra Narvos centre, netoli geležinkelio ir autobusų stoties. Vienoje pusėje yra Narvos tvirtovė, o kitoje Narvos upė.

Pro viešbučio langus atsiveria nuostabūs istorinių XIII–XV a. vaizdai. paminklai ir Hermano tvirtovė bei Ivangorodo tvirtovė. Pirmame viešbučio aukšte yra à la carte restoranas M. Chagall, kurio meniu remiasi europietiškos virtuvės tradicijomis. Narvos miestas garsėja puikiai išlikusiais istoriniais objektais ir vieną iš jų turite galimybę aplankyti apsistoję jaukiame Narva viešbutyje!

Istorinės ir romantiškos šventės metu turėsite galimybę apžiūrėti nuolatinę Narvos pilies ekspoziciją, pasivaikščioti vaizdinga Narvos upės promenada ir atrasti Narvos bastiono kazematų paslaptis.

 

Narva Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams