Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Nakvynės paketas dviems su pusryčiais viešbutyje „Oru Hub“

Pasiūlymas galioja dviems ir apima nakvynę Talino viešbutyje su pusryčiais.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Įskaičiuota nakvynė standartiniame dviviečiame kambaryje
- Jūsų kambaryje yra viena dvigulė lova arba dvi atskiros lovos. Oro kondicionierius, išmanusis televizorius, nemokamas belaidis internetas, rašomasis stalas, telefonas ir plaukų džiovintuvas. Vonios kambaryje yra grindų šildymas ir dušas.
Įskaičiuoti gausūs pusryčiai
Nemokamas belaidis internetas ir naudojimasis bendradarbiavimo zona
Jogos kambario naudojimas
„Daiktų kambario“ naudojimas
Nemokamas „Oru Läte“ vanduo
- Iš specialios „Oru Läte“ butelį galite pripildyti aukštos kokybės filtruoto vandens.
10% nuolaida „ORU Bistro“
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė

Įsiregistravimas nuo 14:00 - išsiregistravimas iki 12:00

„Oru Hub“ viešbutyje galite atsipalaiduoti, dirbti ir valgyti visiškai nauju būdu.

Pirmame aukšte jūsų laukia unikalus centras, kuriame galėsite dirbti, skaityti, atsipalaiduoti ir tiesiog gerai jaustis. Mes suprojektavome savo pirmąjį aukštą taip, kad jums nereikėtų palikti viešbučio. Čia galite pasirinkti darbą, gerai pavalgyti, žaisti ir net susirasti naujų draugų. Tuo tarpu, žinoma, verta kvėpuoti grynu oru. Tai tikrai bus naudinga.

Mes sunkiai dirbome apsupti praktiškų, bet stilingų detalių. Jų galima pamatyti visame viešbutyje. Taigi atidarykite akis. Bent dieną.

Labas rytas! Nuo šiandien jūs esate mūsų šeimos narys ir mes stengsimės ryte priversti jus nusišypsoti. Štai kodėl mūsų pusryčių meniu buvo pasirinktas labai atidžiai. Yra vietinių skonių, visiškai naujų receptų, kažkas šalto ir kažkas šilto, taip pat žolelių ir mažiau nei daržovių. Prašau džiaugtis. Mes esame. Kiekvieną rytą.

Jogos kambarys - atsipalaiduok! Įkvėpkite ir iškvėpkite. Dabar eik į mūsų jogos kambarį ir daryk tą patį. Ten būsite vienas ir su vaizdu į jūrą. Jogos kambaryje galite prijungti išmanųjį telefoną prie garsiakalbių prie jogos su mėgstama muzika. Taip pat yra jogos kilimėliai, jogos kaladėlės, hanteliai, užpakalinis volelis ir dezinfekuojanti priemonė.
Veikia visą parą

„Fresh Room“ - ar turite persirengti, ar tiesiog norite gyventi kūrybiškai? Ateik į mūsų gaivinimo kambarį. Čia yra kiekvieno kostiumo įrankiai drabužiams siūti, lyginti ar taisyti. Taip pat yra popieriaus, spalvotų pieštukų ir kitų meno priemonių, leidžiančių išlaisvinti kūrybingą gyvūną.

Oru Hub Hotel

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams