Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Romantiškas paketas su vakariene Pühajärve Spa & Holiday Center

Galioja 2 asmenims, įskaitant apgyvendinimą su pusryčiais ir romantiška vakariene žvakių šviesoje, dvigubą sūkurinę vonią su ekstraktais ir putojančiu vynu, taip pat neribotą baseino, saunų ir sporto salės naudojimą

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Apima apgyvendinimą patogiame dviviečiame kambaryje
Užkandžiai kambaryje atvykus
Pusryčiai įskaičiuoti
Įskaičiuota romantiška vakarienė žvakių šviesoje išskirtinėje bokšto kavinėje
Į kainą įskaičiuotas neribotas baseino, saunų ir sporto salės naudojimas
Įskaičiuota dviguba masažo vonia su įvairiais ekstraktais ir putojančiu vynu

Įsiregistravimas nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Dear visitor,
From August 9, we will carry out infection control of all visitors in accordance with the orders of the Government of the Republic. Therefore, we can only serve customers who have been fully vaccinated with a vaccine approved by the European Union, have passed COVID-19 or have passed a coronavirus test with a negative result. Please submit the relevant digital or paper certificate to the service provider together with an identity document. No certificate is required for those under 18 years of age.
Thank you for your understanding!

 

Pühajärve Spa & Holiday Center yra maloni ir jauki atostogų vieta, iš kurios atsiveria vaizdingos Pühajärve ir vaizdingos Otepės vaizdai. SPA kurortas su nuostabiu parku savo svečiams siūlo nemokamus ir malonius namus iš visų patogumų. Jaukus kurorto interjeras, draugiškas aptarnavimas, SPA centras, maitinimo paslaugos ir įvairios laisvalaikio praleidimo galimybės užtikrina malonią atostogas tiek atsipalaidavusiems, tiek aktyviai atostogaujantiems.

2018 m. Viešbučio registratūra buvo visiškai atnaujinta. Iš naujojo vestibiulio atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai per du aukštus, kelios malonios svetainės zonos ir žaidimų kambarys.

Norėdami palepinti savo kūną ir protą, „Pühajärve Spa & Holiday Center“ yra sveikatingumo ir sveikatingumo SPA centras, kuriame galėsite mėgautis įvairiomis grožio procedūromis - atpalaiduojančiais masažais ir prabangiomis procedūromis. SPA procedūroms ir grožio procedūroms naudojami aukštos kokybės produktai iš garsių pasaulyje prekių ženklų, įskaitant „Darphin“, „Gerard's“, „Babor“ ir „Alessandro“.

Norėdami mėgautis skoniais, kurorte yra elegantiškas a la carte restoranas, aludė su istorine atmosfera ir bokšto kavinė su išskirtinėmis stiklinėmis sienomis.

Laisvalaikio patogumose yra modernus ir šviesus laisvalaikio centras, kuriame galite žaisti boulingą, naudotis „Techno-Gym“ sporto sale ar plaukioti baseine.

2009 m. Vasario mėn. Pühajärve Spa & Holiday Center buvo apdovanotas konkurse "Green Key Annual Awards" už ekologiško maisto projektą. Pusryčiams ir grupiniams meniu viešbučio svečiams patiekiami tik ekologiški ir vietiniai ūkio produktai.

Nuo 2003 m. Pühajärve Spa & Holiday Center ekologiška įmonė apdovanojo "Green Key".

Pühajärve Spa & Puhkekeskus

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams