Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Romantiškas atostogų paketas dviems su vakariene Saremoje Asa Spa Hotel

Pasiūlymas skirtas 2 žmonėms. Į kainą įskaičiuota nakvynė su pusryčiais ir 2 patiekalų vakariene. Taip pat naudojimasis ir sporto sale bei papildoma nuolaida SPA procedūroms.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai, vaikas iki 3 metų (įskaičiuota) nemokamai dalijasi lova su tėvais
Apima apgyvendinimą patogiame dviviečiame kambaryje
Į kainą įskaičiuoti leidimai į naują vandens ir pirčių centrą
Pusryčiai įskaičiuoti
Į kainą įskaičiuota 2 patiekalų à la carte vakarienė dviems restorane „Sabba“
Apima ir sporto salės naudojimą

Papildoma 20% nuolaida iš anksto užsisakytoms SPA procedūroms

Įsiregistruoti nuo 16:00 – išsiregistruoti iki 12:00

Gražioje promenadoje netoli vaizdingo miesto parko ir Kuresarės prieplaukos įsikūręs SPA viešbutis „Asa“ tapo daugelio klientų mėgstamiausiu savo įdomia architektūra, draugišku personalu ir įvairiomis paslaugomis.

Tai ideali atostogų vieta tiek romantiškoms, tiek šeimos atostogoms, siūlanti įvairias laisvalaikio ir poilsio galimybes įvairaus amžiaus svečiams. Vandens pramogomis galima mėgautis 25 metrų baseine, o 52 metrų ilgio vandens vamzdelis yra atviras adrenalino medžiotojams. Vaikams įrengtas šildomas baseinas su sūkurine vonia ir vandens masažu. Po maudynių svečiai gali atsipalaiduoti karštoje garų pirtyje.

Restoranas „Sabba“ siūlo ramią ir erdvią aplinką, kurioje galite atrasti naujų skonio įspūdžių su šeima ir draugais. Iš restorano atsiveria nepamirštamas vaizdas į pilies parką ir prieplauką.

Asa Spa Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams