Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Atpalaiduojantis masažo paketas dviems Saaremaa Asa Spa Hotel

Siūlomas dvivietis apgyvendinimas su pusryčiais, masažais ir apsilankymu druskos kameroje. Čia taip pat yra sporto salė, taip pat nuolaida Sabba a’la carte“ meniu.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai, vaikas iki 3 metų (įskaičiuota) nemokamai dalijasi lova su tėvais
Apima apgyvendinimą patogiame dviviečiame kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Klasikinis masažas dviems (20 min.)
Druskos kamera dviems (30 min.)
Apima sporto salės naudojimą

10% nuolaida „Sabba a’la carte“ meniu

Įsiregistruoti nuo 16:00 – išsiregistruoti iki 12:00

(Asa Spa Hotel water centre is closed until autumn 2022. Sauna center is still opened)

Gražioje promenadoje netoli vaizdingo miesto parko ir Kuresarės prieplaukos įsikūręs SPA viešbutis „Asa“ tapo daugelio klientų mėgstamiausiu savo įdomia architektūra, draugišku personalu ir įvairiomis paslaugomis.

Tai ideali atostogų vieta tiek romantiškoms, tiek šeimos atostogoms, siūlanti įvairias laisvalaikio ir poilsio galimybes įvairaus amžiaus svečiams. Vandens pramogomis galima mėgautis 25 metrų baseine, o 52 metrų ilgio vandens vamzdelis yra atviras adrenalino medžiotojams. Vaikams įrengtas šildomas baseinas su sūkurine vonia ir vandens masažu. Po maudynių svečiai gali atsipalaiduoti karštoje garų pirtyje.

Sabba siūlo ramią ir erdvią aplinką, kurioje galite atrasti naujų skonio įspūdžių su šeima ir draugais. Iš restorano atsiveria nepamirštamas vaizdas į pilies parką ir prieplauką.

Restorano salė su didingu nuožulniu stogu, buko parketu ir jaukiu interjero dizainu gali talpinti iki 250 žmonių, tai yra ideali vieta vestuvėms, gimtadieniams ir įmonės vakarėliams. Sporto entuziastams yra atvira sporto salė.

Asa Spa Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams