Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Šeimos atostogos su vakariene Asa Spa Hotel

Šis pasiūlymas galioja 2 suaugusiems ir 1 vaikams. Į kainą įskaičiuota nakvynė su pusryčiais ir 2 patiekalų vakariene. Taip pat naudokitės ir sporto sale, taip pat naudokitės SPA procedūromis.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Galioja 2 suaugusiesiems ir vienam vaikui iki 16 metų amžiaus pristatant papildomą lovą
Įskaičiuota nakvynė patogiame standartiniame kambaryje
Pusryčiai įskaičiuoti
Į kainą įskaičiuota 2 patiekalų à la carte vakarienė dviems restorane „Sabba“
Apima sporto salės naudojimą
Įskaičiuota galimybė naudotis vaikų kambariu
Į kainą įskaičiuoti leidimai į naują vandens ir pirčių centrą
Stalo žaidimai ir „Xbox“

Papildoma 10% nuolaida iš anksto užsisakytoms SPA procedūroms

Įsiregistruoti nuo 16:00 – išsiregistruoti iki 12:00

Gražioje promenadoje netoli vaizdingo miesto parko ir Kuresarės prieplaukos įsikūręs SPA viešbutis Asa Spa Hotel tapo daugelio klientų mėgstamiausiu savo įdomia architektūra, draugišku personalu ir įvairiomis paslaugomis.

Tai ideali atostogų vieta tiek romantiškoms, tiek šeimos atostogoms, siūlanti įvairias laisvalaikio ir poilsio galimybes įvairaus amžiaus svečiams. Vandens pramogomis galima mėgautis 25 metrų baseine, o 52 metrų ilgio vandens vamzdelis yra atviras adrenalino medžiotojams. Vaikams įrengtas šildomas baseinas su sūkurine vonia ir vandens masažu. Po maudynių svečiai gali atsipalaiduoti karštoje garų pirtyje.

Restoranas „Sabba“ siūlo ramią ir erdvią aplinką, kurioje galite atrasti naujų skonio įspūdžių su šeima ir draugais. Iš restorano atsiveria nepamirštamas vaizdas į pilies parką ir prieplauką.

Asa Spa Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams