Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Aktyvios atostogos dviračiais į Sõrve säär

Į pasiūlymą įskaičiuotas 2 naktų aktyvaus apgyvendinimo paketas su kelione dviračiais į Sõrve Säär ir pusryčiai jaukiame šeimos viešbutyje „Staadioni hotell“ Kuresarėje.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

2 svečiai
Įskaičiuota nakvynė dviviečiame kambaryje 2 naktys
- galimybė pristatyti 1 papildomą lovą
Įskaičiuoti gausūs savitarnos pusryčiai
- pusryčiai nuo 8 iki 10 val
Pakete yra:
- dviračių nuoma
- Nurodymai, kaip leistis į žygį savarankiškai
- persikelti Kuressaare - Sõrve säär (Sõrve säär - Kuressaare)
- saugos įranga
Nemokamas wiFi interneto ryšys
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė kitoje kelio pusėje esančioje viešoje aikštelėje
Galimybė išsinuomoti dviračius ir naudotis sauna
Nemokamas atšaukimas likus 24 valandoms iki atvykimo

Registracija nuo 15:00 - išsiregistravimas iki 12:00

Sõrve säär yra viena iš mūsų mėgstamiausių lankytinų vietų Saremoje. Dėl puikios padėties Sõrve atsiveria labai vaizdingi jūros vaizdai. Sõrve yra puikus mūsų užjūrio rojaus pavyzdys. Stovėdamas vienas Sõrve šlaunies viršuje, abipus jūros kyla banga - jaučiasi lyg stovėtum pasaulio pakraštyje (tik tiek, kad išsiskiria ir Latvija).
Sõrve papėdėje rasite seklius kadagių laukus, ilgus smėlio paplūdimius. Čia taip pat rasite Antrojo pasaulinio karo laikų paminklus, senovinį laivą „Salme“ ir ramią gamtą. Manome, kad geriausia viską atrasti dviračiu.

Ekskursija prasideda važiuojant nuo „Staadioni“ viešbučio 9:00 val. Į Sõrve viršūnę. Dviračių maršrutas prasideda nuo ten, ir jūs turite galimybę pasukti atgal į Kuresarę. Bendras turo ilgis yra 56 km, o visos stotelės - 65 km. Jei pageidaujate, pervedimą galima užsisakyti atvirkščiai. Taip pat galima vykti į visą turą dviračiu. Šiuo atveju bendras maršruto ilgis yra 102 km.

Staadioni Hotell“ yra jaukus šeimos viešbutis, kur tėvas Villi priima svečius, o mama Annika ant stalo kepa geresnius pusryčius. Senelis Maitas padeda inžinerijos srityje. Vyresnysis žentas Paulas-Markas stebi, kad mus galima rasti socialiniuose tinkluose ir įvairiose rezervavimo aplinkose. Jaunesni vaikai Karl-Mathias ir Lenna-Marie taip pat palaipsniui padeda, kai įmanoma.

Jaukiame viešbutyje yra 27 erdvūs kambariai su vaizdu į Kuresarės miesto stadiono jūrą arba istorinę vyskupo pilį. Ryte mes siūlome jums savitarnos pusryčius valgomajame antrame aukšte. Norėdami atrasti Kuresarės ratus, pas mus galima išsinuomoti dviračius, o atsipalaidavę galite naudotis sauna.

Pirmame aukšte esančioje registratūroje galite bet kada nusipirkti kavos, mažų šokoladų ir kitų skanėstų. Ar norite nustebinti savo draugą gražiu atviruku ar ieškote įdomių pasiūlymų, kaip praleisti laiką Kuresarėje ar Saremoje? Mes esame už jus ir mielai jums padėsime!

Staadioni Hotell

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams