Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu Skaityti daugiau SUTINKU

Poilsis unikaliame Suislepa poilsio namelyje ant Õhne upės kranto Viljandimaa

Malonus poilsis didesnei grupei (iki 40 žmonių) unikaliame Suislepos poilsio namelyje ant Õhne upės kranto Viljandimaa mieste.

Jei norite, galite atšaukti pirkinį likus 24h iki registracijos.

Iki 9 svečių

Į pasiūlymą įeina poilsio namelio Suislepa nuoma iki 40 vietų
– 1 aukšte yra valgomasis, virtuvė ir pirtis su erdvia dušo patalpa, tualetu ir prieškambariu.
– Antrame aukšte yra 6 miegamieji kambariai, iš kurių vienas yra 5 vietų kambarys, vienas yra 4 vietų kambarys, trys yra 3 žmonės ir vienas yra 2 vietų kambarys. Taip pat antrame aukšte yra 4 dušo kambariai ir 4 tualetai.
– Trečiame aukšte yra 4 miegamieji kambariai, iš kurių vienas yra dviejų kambarių kambarys 5 žmonėms, vienas yra dviejų kambarių kambarys 7 žmonėms, vienas yra 4 asmenų kambarys su balkonu ir vienas yra 2- kambarys asmeniui su balkonu.
– Trečiame aukšte visuose kambariuose įrengtas tualetas ir dušo kambarys
– Esant poreikiui kambariuose galima pastatyti papildomas lovas
– Bevielis internetas
– Poilsio kambarys
– Lauko terasa
– Poilsio kambarys
Visai šalia poilsio centro yra Õhne upės valčių tiltas, kuriame po atpalaiduojančios pirties galėsite išsimaudyti vėsinančia vonia.
Pagal pageidavimą siūlome maitinimą. Klauskite pasiūlymo!
Ant Ëhne upės kranto įrengta poilsio zona su laužaviete, žvejybos vieta, valčių prieplauka ir sūpynėmis. Šalia poilsio zonos yra krepšinio ir tinklinio aikštelė, futbolo aikštelė bei vaikų žaidimų aikštelė su viskuo, ko reikia.

Registracija nuo 15:00 – išsiregistravimas iki 12:00

Poilsio namai Suislepa pastatyti romantiškame Suislepos dvaro parke ant Õhne upės kranto.

Poilsio namai yra arkinės scenos formos, todėl kiekviena interjero erdvė yra ypatinga ir sukuria erdvią terasą/sceną į kiemą.

Terasa/scena puikiai tinka įvairiems renginiams – koncertams ir vasaros pasirodymams – ir kitiems susibūrimams.

Kviečiame švęsti įvairius renginius ir jubiliejus su šeima ir draugais; vesti įvairius įmonės renginius, vasaros ir žiemos dienas, seminarus ir mokymus su kolegomis ar verslo partneriais; arba tiesiog pasisemti naujos energijos senovinės gamtos apsuptyje, tobulėti, pailsėti ar sportuoti!

Suislepa Puhkekeskus

Pagalba klientams
Viešbučiams ir pardavėjams